Zirve’de Müşteri Deneyimi ve Trendin Yeni Mekanını Konuştuk

Nice Medya tarafından Hilton İstanbul Maslak’ta düzenlenen 10. Müşteri Hizmetleri & Deneyimi Zirvesi çok sayıda marka temsilcisinin birbirinden keyifli sunumlarıyla renkli görüntülere sahne oldu.

Mod Tasarım Yönetim Kurulu Başkanımız Ercan Sicim, Zirve’de yaptığı “Müşteri Deneyimi ve Trendin Yeni Mekanı” başlıklı konuşmasında çalışma ortamlarında insan odaklı tasarımın önemini anlattı.

Çalışma şartlarına dönük zorlukların en çok hissedildiği sektör olarak çağrı merkezi sektöründe yeni çalışma alanı tasarımlarına her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuzu anlatan Sicim, bunun konsept örneklerini paylaştı.

Sırasal masa düzeninden uzak, kişisel alanların oluşturularak çalışan aidiyetini güçlendiren yeni yapıların özellikle belli konseptler eşliğinde tasarlandığında harika çalışma alanlarına dönüştüğünü bizzat projelerimizle tüm Zirve katılımcılarına gösterdik. Özellikle iç mekan akustik ürünlerinin tüm ofisler ve özellikle çağrı merkezleri, okullar gibi sesin yoğun olduğu ortamlarda kullanılmasının çalışan ve müşteri deneyimine pozitif etkisini, bununla ilgili deneyimlerimizi paylaştık.

Zirve’de yeni nesil çağrı merkezi çözümlerimizi sergilediğimiz deneyim alanımız da yine katılımcılar tarafından ilgiyle incelendi, deneyimlendi. İşle ilgili kısa süreli çalışmalarını bu çalışma gruplarında yapan ziyaretçilerimiz memnuniyet içeren geri bildirimlerde bulundular.

Yazıyı Paylaş

Diğer Yazılar

360 Tur Katalog
Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart
Sohbete Başla
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?