ÇAĞRI MERKEZLERİNE YENİ SOLUK; RUBİ BY

Çağrı Merkezi mobilyası denince sektörde öncü olan Rubi By; çeşitli ve ergonomik ürünleri ile inovatif bir yaklaşım sergiliyor.

Çalışma alanlarını modern ürünlerle tasarlayan ve kurulduğu günden bugüne kadar yenilikçiliği benimsemiş bir yaklaşımla düşünen Rubi By; mobilya üretmek yerine farkındalık yaratmayı amaçlıyor.  Kurulduğu günden itibaren yaptığı tasarımlar ile sürekli kendini yenilemekte ve ihtiyaçları her noktasıyla karşılayarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Ürün çeşitliliğinin fazla olduğu marka; ürünlerinde açığa çıkmamış ihtiyaçları karşılarken aynı zamanda da görsel farkındalık yaratarak çalışma alanlarına farklı soluklar getiriyor. Ürünlerinde inovatif tasarım anlayışını benimserken aynı zaman da kullandığı kaliteli malzemeleri ile A sınıfı bir kullanım konforu sunuyor.

Rubi by çağrı merkezlerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler getirmesi ile kendi alanında öncü marka haline geliyor. Tasarımlarında kaliteyi her zaman en önde tutan Rubi By; ekonomik fiyat seçenekleriyle ulaşılabilirlik açısından alıcının gövde markası haline gelmiştir. Yenilikçiliği esas alan inovatif düşünceyle tasarlanan ürünler ile çağrı merkezleri için tasarladığı her bir mobilyasında özel, iç mimari, tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetlerini sunarak çağrı merkezlerindeki soğuk ve agresif havayı bırakıp daha çok eğlenceli, çalışma isteği doğan ve tasarımlı alanlar oluşturuyor.

Alanlarda dokunuşlarıyla tasarımlarını belli eden marka; çağrı merkezi mobilyalarında kullandığı ses yutucu ürünler sayesinde, çağrı merkezindeki ses karışması sorunu önemli ölçüde ortadan kaldırıyor. Akustik ses sistemi ve tekstil hava kanalı gibi çözümler, Rubi by markasının bünyesinde sağladığı çözümlerdir. Standartların dışındaki çizgileriyle tasarlayan ve her zaman kendinden bahsettiren Rubi By; yeniliği sadece bir kavram olarak görmeyip her bir adımına taşıyor. Yenilik denince sadece akla ürünleri ile gelmek istemeyen marka; ürünlerine sadece kullanılacak metalar olarak değil, yaşayan, hisseden ve sorun çözücü ürünler olarak bakıyor. Baştan uca bir tasarım anlayışı ile üreten marka bu inovatif düşünce ile kullanıcıları buluşturuyor.

Çağrı merkezi deyince sadece mobilya tarafından düşünmeyen Rubi By; aydınlatma, zemin, tavan ve masa arası seperasyonlar ile baştan uca tasarım düşüncesini benimsiyor. Kişiler arası gizliliğe de önem vererek tasarlayan marka ürettiği çağrı merkezi mobilyalarında gizli kablolama sistemi ile gömme priz bulunduruyor. Ayak altında kablo kirliliğine son veren bu sistem ile çağrı merkezi mobilyalarını daha konforlu hale getiriyor. Böylece çalışanlar alanlarında rahatlıkla hareket edebiliyor ve göz yorucu detaylara takılmıyor.

İstenmeyen kablolardan kurtulmak için tasarlanan bu sistem sayesinde, istenmeyen kablolardan hızlıca kurtulmak mümkün oluyor. Gizli kablolama ile masa ve duvar arasına yapılan görünmez sistemle elektrik, iletişim ve bilgisayar hatlarını rahatça kullanabiliyor. Tasarlanan ürünler pratik kullanım ile öncelikli olarak estetik bir görüntü ve kablo kalabalığından kurtulmak için tercih ediliyor. Markanın mobilya tasarımlarında özellikle ofis, çağrı merkezi mobilyaları üzerinde uygulanabilen bu sistemler için plastik, metal veya basınçlı aç kapa üniteler gibi birçok ürün çeşidi yer alıyor.

Her bir evrede çağrı merkezlerinin yanında olan ve istekleri doğrultusunda tasarımlarını ilerleten marka; bir çağrı merkezinde baştan uca kadar olan tüm noktalara dokunuyor ve tasarımlarıyla çağrı merkezleri alanlarını güzelleştiriyor. Yenilikçiliği benimsemiş Rubi By markası; çağrı merkezi kurmak isteyen ya da olan düzenini değiştirip daha farklı bir sistem ile devam etmek isteyen çağrı merkezi markalarını önce dinliyor. Sonra istek ve arzular doğrultusunda oluşturduğu tasarımlarını kullanıcıya sunuyor. Talepler onaylandıktan sonra sıra üretim kısmına geliyor ve kaliteli ürün kullanımı ile kullanıcının  hayalinde beliren ürünler kullanıcı ile buluşturuluyor.

Marka hakkında bilgi almak ve yenilikçi yaklaşımı ile tasarlanan geniş ürün yelpazesini görmek için Deneyim Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz.  

Yazıyı Paylaş

Diğer Yazılar

360 Tur Katalog
Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart
Sohbete Başla
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?