Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Müşterilerin açığa çıkmamış ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikli ürünleriyle sektörde lider ofis çözümü üreticisi ve bütünleşik hizmet sunar firma olmaktır. Yerelden globale taşınan mobilya, bölme sistemleri ve kişisel nitelikli çalışma alan üreticisi olarak yakın coğrafyadan başlayan ve globale giden yolda çok çalışmak vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Gelişen dünyada ofislere nitelik kazandırarak insan odaklı, modern, kaliteli tasarımlar ile mobilya, seperasyon ve kişisel ofis sistemleri üretmek; sürdürülebilirlik ilkesine uygun milli ve global fark yaratma çabasında olan firma olmaktır.

Değerlerimiz

Coğrafyamızın en önemli mayası olan çok çalışarak, saygıyla, değer vererek, verimli ve sürdürülebilir, özgün, çalışan memnuniyeti odaklı, etkin, fark yaratır olmaktır.

MARKALARIMIZ

Dita Mimarlık, işletmeleri dinlemekle başlar isteklerini alır ve çalışanlara yeni bir deneyim yaşatır. Çalışma disiplinlerine uygun, yenilikçi, açık ofis kavramında hem sosyalleşmeye imkan tanıyan hem de odaklanmayı sağlayan ofisler kurar.
Baştan uca ofis tasarımını benimseyen ofisci, makam koltukları, yönetici, şef, bekleme, çalışma koltukları, bilgisayar koltukları, misafir koltukları, kanepeleri ve sandalyeler ile yaşam alanlarınızı tasarlıyor.
Rubi by, çağrı merkezlerinde verimliliği artırmak için yeniliklerine devam etmektedir. Rubi by çağrı merkezlerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler getirmesi ile kendi alanında öncü marka olmuştur. Örneğin, çağrı merkezleri için tasarlanan ses yutucu ürünler sayesinde, çağrı merkezindeki ses karışması sorunu önemli ölçüde ortadan kalkmıştır. Akustik ses sistemi ve tekstil hava kanalı gibi çözümler, Rubi by Mod Tasarım’ın bünyesinde sağladığı çözümlerdir.
Seperasyon Sistemleri patentli özel ürünleriile açık ofislerin her çeşit bölme ihtiyacını karşılamak için kuruldu. Çoklu çalışma ortamlarında, çalışan sayısı kaç olursa olsun kişiye özel alanlar yaratmak Seperasyon Sistemleri’nin işi. Zemin ile tavan arası, departmanlar arası veya masalar arasında ihtiyaç duyulan her kategori ve ölçüde bölme ihtiyacını Seperasyon Sistemleri karşılıyor.
360 Tur Katalog
Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart
Sohbete Başla
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?