Anasayfa » Üretim

ÜRETİM

Her zaman tüketicinin talebini doğru karşılayan ve projelerini ihtiyaçlar doğrultusunda kullanıcı ile buluşturan profesyonel ekibimiz ile hem üretiyor hem de tasarlıyoruz.

Mod Tasarım İstanbul’da 5.500 m2lik üretim tesisinde 60 çalışanı ile ofis mobilyaları üretiyor. Sadece ofis mobilyaları olarak değil, bir ofis için gerekli olacak tüm kalemleri de içerisinde barındıran Mod Tasarım, A sınıfı malzeme kullanımı ile müşteri memnuniyetini esas alıyor. Son teknoloji makina kullanımı ile de yenilikçi yaklaşımını göz önüne seriyor.

Mod Tasarım deneyimli kadrosu ve profesyonel üretim ekibi ile kurulduğu günden beri 142.000 çalışan için 2.000+ nitelikli ofis kurdu.

MOD PANEL
Dayanıklı ve şık ürünleriyle Mod Panel, yüksek, alçak ve masa arası seperasyon hizmeti vermektedir. Geliştirdiği ürünler ile ofislere nitelik kazandırarak insan odaklı modern, kaliteli tasarımlar üretir.

DİTA MİMARLIK
Çalışma biçimine uygun talepler doğrultusunda projenizi oluşturmakla başlayıp trendlere uygun 3 boyutlu çalışmalar yapıyoruz.

RUBI BY
Çağrı merkezi dinamiklerine ve ihtiyaçlarına uygun bir hizmetler vererek verimliliği arttıracak yenilikçi tasarımlar üretiyoruz.

OFİSCİ
Baştan uca ofis tasarımını benimseyen ofisci, makam koltukları, yönetici, şef, bekleme, çalışma koltukları, bilgisayar koltukları, misafir koltukları, kanepeleri ve sandalyeler ile yaşam alanlarınızı tasarlıyor.

Fiyat Teklifi Al

Ürünlerimizi ve markalarımızı daha iyi tanımak için
Bize ulaşın.


    This will close in 0 seconds

    Bize Ulaşın