STİL SAHİBİ “RAFİNE OFİSLER” İÇİN, OFİSCİ OPERASYONEL GRUP’LARLA TARZINIZI YANSITIN!

Ofis dekorasyonunda ilk olarak faaliyet alanınızı en doğru şekilde yansıtacak bir dekorasyon tarzı belirlemeniz gerekir. Farklı faaliyet alanlarına göre çalışma alanlarının düzeni ve görünümü de farklılık gösterir. Örneğin, resmiyetin öne çıktığı bir hukuk bürosunda daha ciddi ve ağır bir stilin hâkim olması beklenirken, reklam ajansı gibi yaratıcılık gerektiren bir ofiste daha canlı ve enerjik bir atmosfere ihtiyaç duyulur. Bu açıdan yüzlerce tasarım ile ofis mobilyası denildiğinde akla ilk gelen A+ kalitesi ile dünyaca tanınan markaların başında gelen 22 yıllık tecrübesi ile “Ofisci” markası, ofis dekorasyonunda  faaliyet alanına uygun tasarım, renk ve mobilya tercihleri yapmanızın istediğiniz imajı sağlamak ve çalışanlarınızın verimini arttırmak açısından faydalı olacağına dikkat çekiyor.

22 yıldır sıradanlıktan uzak ve yenilikçi mobilya tasarımlarıyla üretmeye başlayan Mod Tasarım üretimi olan “Ofisci” operasyonel grup’ları ile açık ofislerde orijinal yerleşim kurguları ile modern çalışma alanları sunuyor. Modüler yapıda da var olan tasarımlar ile sıralı ve çapraz bir kurgu oluşturabilir, simetrik ve asimetrik oturumlar tasarlayabilirsiniz.

ÇALIŞMA ALANLARINDA DÜZEN VE ÇOKLU ÇALIŞMA DİSİPLİNİNİ “KONFOR”LA SAĞLIYOR

Ofisci markalı operasyonel grup “Kore” renkli tasarımı ile çalışma alanlarına eğlence ve iş hayatını entegre ediyor.  Çalışma hayatını kolaylaştıran yapısı ile kişiler arası özel alanlar oluşturuyor. Özel kablo taşıyıcısı ile görünmeyen kablolar, çoklu çalışma sisteminde yaratılan özel alanlar sessiz bir ortam oluşturuyor. Kore’de kullanılan seperasyon ile kişiler arası gizlilik ve sosyal mesafe de sağlanarak hijyen ve kişiselleşmeye de önem gösteriliyor.

Beğeni ve ihtiyaçlara uygun olarak kişisel alan oluşturan Bade; günümüz ofisleri için stil arayanlara çözümler üretiyor. Bade tekli, ikili, dörtlü ve sekizli oturumlar için kişisel ofis mantığını departman gruplarına taşıyor ve iş alanındaki başarı ve verimli çalışmak için ideal atmosferi hazırlıyor.

Rijit açık ofislerde verimliliği arttıran şekli ile fonksiyonellik sağlar. Çalışırken verimi arttırmak için çözümler üreten Rijit; orijinal yerleşim kurguları ile modern çalışma alanları sunuyor. Tekli, ikili, dörtlü, altılı ve sekizli gruplarda sıralı ya da çapraz bir kurgu oluşturabilme özgürlüğü sağlayan Rijit masadan dolaba, seperatörden aksesuara, ofise dair her şeyi yenilikçi hizmet düşüncesi ile ofislerinizle buluşturuyor.

Birlikte çalışılan alanları için konforlu alan oluşturarak çözümler sunan Kolega; operasyonel grubu ile kişilerin bir arada keyifle çalışabilmesine yardımcı olur. Kolega, teknoloji kullanımı konusunda bağımlılığınızı azaltır ve masa üzeri priz sistemi ile, iş hayatında mobil olmanızı da her açıdan kolaylaştırır.

Yazıyı Paylaş

Diğer Yazılar

360 Tur Katalog
Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart
Sohbete Başla
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?