OPERASYONEL KOLTUK

OPERASYONEL KOLTUK

EAGLE KOLTUK

Eagle, plastik gövde, alüminyum yıldız ayak, sabit kolçaklı ve multitilt mekanizmalıdır. 1. sınıf poliüretan dökme süngerden üretilmiştir. Uzun yıllar, çökme yapmadan, deforme olmadan sorunsuzca kullanılabilir. En iyi kalite plastik aksam ve kumaş kullanılmıştır. Multitilt mekanizması sayesinde oturma şeklinize göre ölçeklendirilebilir, en rahat oturuş şeklinize göre ayarlayabilirsiniz. Arkaya yatırabilir ve her eğimde sabitleme yapabilirsiniz.

GORAN KOLTUK

Goran fileli koltuk alüminyum ayaklı ve arkaya yaylanma özelliği olan amortisörlü bir üründür. Sort file bölümü terleme yapmaz ve nefes alabilen file kullanılmıştır. Operasyonel grup çalışma koltuklarından olan Goran bel desteği ile konforlu çalışma alanları sunar. İnsan vücut sistemine uygun olarak tasarlanmıştır. Uzun süreli çalışma zamanlarına uygundur.

Goran
Koltuk

Jazz KOLTUK

Jazz terleme yapmayan amortisörlü bir üründür. Nefes alabilen file kumaş kullanılmıştır. Uzun süreli operasyonel grup çalışmalarında kullanıcı dostudur. İnsan vücut sistemine uygun olarak tasarlanmıştır. Uzun süreli çalışma zamanlarına uygundur.

LARA KOLTUK

Çoklu çalışma alanlarında kullanıcının sağlığı ve konforunu sürdürebilmek için kolaylıkla ayarlanabilen Lara, üst düzey hassasiyete sahiptir. Çalışma alanda kolay hareket edebilmek için, tekerlekli ayak sistemi mevcuttur. Lara çalışma koltuğu; alüminyum ayaklı, sırtı arkaya yatarlı ve her noktada sabitleme yapan çift kollu tilt mekanizmalıdır. 32 dns ile uzun yıllar kullanılabilir.

NEBRASKA KOLTUK

Standartların dışındaki çizgisi ve farklı formu ile modern tarzı hayatlarınıza taşıyan Nebraska; deri kullanımını en aktif şekilde kullanıcıya sunar. Kullanılan A sınıfı deri ile birlikte terletme yapmaz ve kullanıcıya konforu sağlar.

Nebraska
Koltuk

RİTA KOLTUK

Rita file kullanımı ile çalışırken terletme yapmayacak bir şekilde tasarlandı. Plastik gövde ve plastik ayaklı, arkaya yatarlı, amortisörlü ve bel ve omurga dostu bir koltuk olarak sizleri konfor ile buluşturuyor. File kumaş ile terlemeden ve filenin beli kavraması ile bel boşluğunuz tamamen dolar yük omuriliğe binmez bu sayede bel ve boyun ağrısı çekmezsiniz.

SOLİN KOLTUK

Estetik yapısı ile çalışma alanlarında konforu sağlarken aynı zamanda da tasarımsal gücünü ortaya koyar. Terletme yapmaz. Uzun süreli çalışmalara uygundur ve kullanıcının rahatını önemser.

Solin
Koltuk

TİLLA KOLTUK

Ergonomik yapısıyla çalışma sürelerinizi daha sağlıklı ve konforlu hale getiren Tilla, terletme yapmaz. Özellikle bel desteği olması nedeniyle çalışırken bel, sırt, omuz ağrısı çekmeyi engeller.

VEGA KOLTUK

Operasyonel masa grup koltuğu Vega, rahatlık ve konforun bir arada olduğu bir üründür. Kullanılan malzemeler doğrultusunda uzun yıllar kullanım için oldukça uygun olan bir üründür. Sağlık açısından da en kaliteli malzemeler kullanıldığı için herhangi bir olumsuz durum asla yaşanmaz. Bel ve boyun desteği sağlayan iskelet sistemi ile kişiler için rahatlık sağlayacak bir üründür.

Vega
Koltuk

Fiyat Teklifi Al

Ürünlerimizi ve markalarımızı daha iyi tanımak için
Bize ulaşın.


    This will close in 0 seconds

    Bize Ulaşın