EKİP ÇALIŞMALARINDA VERİMLİLİĞİ ARTIRAN ERGONOMİK TASARIMLI SONA

Operasyonel grubu ve müdür çalışma bölümü ile ekip içerisinde şeffaflık sağlayan Sona, Ofisci markasının yeni gözdesi olarak ofislerinize yenilik getiriyor.

Ekip çalışmalarında verimliliği artırmak, ergonomik bir şekilde çalışmayı sağlamak ve aynı zamanda işten daha fazla keyif alabilmek amacıyla üretilen bir tasarım anlayışı Sona…

Ofislerinizde yeni ve uyumlu çizgisiyle çalışma alanlarınızda verimliliği arttıran Sona prestijli tarzı ile çalışma alanlarınızda farklı konseptler yaratıyor. Yönetimsel ofis mobilyaları ile de kendinden sıkça bahsettiren Ofisci markası, ara yönetici masaları, operasyonel çoklu çalışma masaları ve ara yönetici masaları ile ofislerinizde dinamizmi arttırarak verimli çalışma alanları sunuyor.

Birlikte çalışmaya teşvik edici bir dünya kuran Ofisci markası çalışanların bireysel alanlarını da oluşturmalarına imkan sağlıyor. Sona ürünün de olduğu gibi masa arası seperasyonlar kullanılarak çalışanlara kişisel alan oluşturarak iş yapmayı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Açık ofisler için fırsatlar sunan Ofisci markası, tasarımlarında masa üzeri priz sistemi ile kolaylık sağlarken aynı zamanda da kablo karmaşasına son vererek görsel anlamda da çalışma alanlarına estetik katıyor.

Ofisci markası ile çalışma alanlarınız daha ferah, daha düzenli ve daha şık görünürken farklı tasarımları ile yenilenen mekanlarınızda daha aktif çalışmalar yapılıyor. Sadece bir formdan gitmeyen ve çeşitli ürün gamına sahip olan Ofisci; renk ve tasarım konusunda oldukça fazla olan ürünleriyle alıcılarının karşısına çıkıyor ve beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor.

Standartların dışındaki çizgileriyle tasarlayan ve her zaman kendinden bahsettiren Ofisci; yeniliği sadece bir kavram olarak görmeyip her bir adımına taşıyor. Yenilik denince sadece akla ürünleri ile gelmek istemeyen marka; yeni konumu ile İstanbul iş hayatının kalbi Levent’te 2000 m2’lik bir alanda showroomdan daha fazlasını sunuyor. Baştan uca bir tasarım anlayışı ile üreten marka bu yeni konumu ile birlikte misafirlerine bir showroomdan daha fazlası olan inovatif bir çözüm merkezi sunuyor.

Ofisiniz için aradığınız tüm makam koltukları, yönetici, şef, bekleme, çalışma koltukları, bilgisayar koltukları, misafir koltukları, kanepeleri ve sandalyelere Deneyim Merkezimizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Yazıyı Paylaş

Diğer Yazılar

360 Tur Katalog
Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart
Sohbete Başla
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?