Ofislerinizde Yeni Çalışma Arkadaşınız Alp Dolap

 

 

Ofislerinizde Yeni Çalışma Arkadaşınız

Alp Dolap

Ofislerinize dinamizm katmak için Ofisci markası; Alp serisi tekerlekli ve istenilen renkte üretilebilen kumaş kaplı dolapları tasarladı. 

Ofisci markası çalışma alanları için tasarımlarını a sınıfı malzeme kullanımı ile üretmeye devam ediyor. Pandemi süreciyle beraber durmadan daha da çok üretmeye devam eden marka nitelikli dolaplar geliştirerek ofislerinize tasarımsal dokunuşlar katıyor. Ofisci markası şimdide ofislerinizde yeni çalışma arkadaşınız Alp serisi dolapları geliştirerek nitelikle ürün kullanımına atıfta bulunuyor. Alp serisi dolaplar; ofislerinizde tarzınızı gösterirken aynı zamanda da çalışanlar arası gizliliğin sağlanmasını sağlıyor. Nitelikli kumaş yüzeyi ile marka kimliğinizi yansıtmanıza yardımcı tasarımıyla Alp dolapları sizlere, ofislerinize prestij katmak için üretiliyor.

Sadece çalışanlar arası gizlilik için değil, departmanlar arası bölücü olarak da kullanılan bu nitelikli dolaplar ofislerinizde yeni çalışma arkadaşınız halini geliyor. Tekerlekli yapısı ile istenildiğinde konumu değiştirilebilen bu yeni ürünler basit ve klasikleşmiş dolap tasarımlarını gelenekselden uzaklaştırarak yenilikler getiriyor.

İsteğe göre sağ ve sol taraflarda bulunan 2’li ya da 3’lü raflı dolaplar olarak üretilen bu nitelikli Alp dolaplar Ofisci markası güvencesi ile A sınıfı malzeme kullanımı ile üretiliyor. İstenilen renk ve desende üretimi yapılabilen Alp dolaplar; nitelikli ürün olarak Ofisci markasının en yeni tasarımı olarak siz kullanıcılara sunuluyor.

Bir dolap olarak düşünülmeden kullanıldığı alana dekoratif şıklık katan bu yeni ve farklı tasarımlar için 2.000 m2 üzerine konumlandırılmış İstanbul Levent’te bulunan showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz.