Ofislerinizde Seperatör Sistemleriyle Sosyal Mesafenizi Koruyun

 

 

Ofislerinizde Seperatör Sistemleriyle

Sosyal Mesafenizi Koruyun

Seperatör sistemleriyle sizleri kalabalık ortamlarda sosyal ve fiziksel mesafe yaratarak koruyan Mod Panel, çalışma ortamlarınızı virüsten korunmak için yeniden dizayn ediyor.

Kalabalık ortamlarda sosyal mesafeyi korumak günümüz dünyasında oldukça önem arz ediyor. Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü ile hayatlarımız değişti ve ofislerde, toplu çalışma alanlarında ve benzer yerlerde bulunan insanlar için fiziksel mesafenin önemi oldukça arttı.

Ofislerde alanları bölmek, çalışanlar arasında mesafe yaratmak için ise Mod Panel; tasarımlarını modern çizgiler ile buluşturuyor. Çalışma alanlarını birbirinden ayıran ve daha sağlıklı bir ortam sunan Mod Panel; istenilen ölçüde, ahşap, şeffaf ve cam seperatör sistemleri tasarlıyor. Ofislerde koruma amaçlı kullanılan bu ürünler aynı zamanda da ofislerde olması gereken şeffaflığı da sağlıyor. Mod Panel ile her şey daha saydam hale geliyor.

Mod Panel seperatörlerinin en çok da çağrı merkezleri kullanım alanları oluyor. Böylece kalabalık çalışma ortamlarını fiziksel mesafeye uygun hale getirmek kolaylaşıyor.

Panel düzenlerinde sadece koruma amacıyla değil görsel anlamda da konumlandırıldığı yere görsellik katan bu seperasyon ürünleri farklı renk ve tasarımlar da isteğe göre üretebiliyor. Çalışma alanlarını üst düzey bir imaja taşıyan ürünlerimiz ofis estetik ve zevkinize göre; hazırlanmış ve tasarlanmış bölmeler, firmanın kurumsal renklerine uygun kurumsal kimliği gösterecek şekilde tasarlanabiliyor.

Ofis dizaynınızda sıradanlıktan uzak, standart algıların dışına çıkmanızı sağlayan ürünlerimizi görmek ve bizleri yakından tanımak için shoowromumuzu ziyaret edebilir ve internet sitemize göz atabilirsiniz.

 

 

Yazıyı Paylaş

Diğer Yazılar

360 Tur Katalog
Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart
Sohbete Başla
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?