OFİSLERE “MİMARİ UZMANLIK” İLE GELECEĞİN İMZASINI ATAN MOD TASARIM, İSTANBUL MOBİLYA FUARI’NDA!

Sıradanlığa karşı ofis mobilyaları üretmek amacıyla 2002 yılında kurulan Mod Tasarım, kişiyi ve mekanı bir bütün olarak düşünerek yaptığı tasarımlarıyla ve AR-GE yatırımı farkıyla sektöre kazandırdığı ilkler ile bir mimari tasarım merkezi olarak bu yıl da “Türkiye’nin En Büyük Mobilya Fuarı” olan İstanbul Mobilya Fuarı’na damgasını vurdu. Her zaman üreticinin talebini doğru karşılayan ve projelerini ihtiyaçlar doğrultusunda tüketici ile buluşturan profesyonel ekibi ile Mod Tasarım çağrı merkezleri için çözümler ve mobilyalar, ofis mobilyaları ofis seperasyonları ve ofis sistemlerini “iç mimari” desteği ile hem üretiyor hem de tasarlıyor. Mod Tasarım, sadece ofis mobilyaları olarak değil bir ofis için gerekli olacak tüm kalemleri de bünyesinde sunuyor. A sınıfı kalitede malzeme kullanımı ile 100’ün üzerinde ülkeye ihracatı ile de sektöre damgasını vuran Mod Tasarım, 200 bin’in üzerinde çalışan için 3 bin 500’ü aşkın ofise imzasını attı. Mod Tasarım, 13 ayrı dosyada 103 tasarım tescilli ürün, 9 TÜBİTAK belgesi ve 8 TSE belgesi ile AR-GE çalışmaları konusunda faaliyetlerini de son hızda sürdürüyor. Fuarda Asel Operasyonel, Asel Yönetici, Köln, Alp Dolap, “Modüler Ofis” olarak günümüzün en ilgi gören tasarımı olarak Türkiye’de bir ilk olan “Tekerlekli Oda” ve sektörün en dikkat çeken çözümlerinin başında gelen çözümlerini sundu.

“MULTİDİSİPLİNER TASARIM”LI OFİSLERE İMZA ATIYORUZ”

İstanbul’daki 5 bin 500 metrekarelik tesisi ve 100’ün üzerinde çalışanı ile ofis mobilyaları, ofis tasarımı, ortak alan ve çalışma alanı mimarisine “tasarım, sürdürülebilirlik ve multidisiplinerlik” vizyonu katan Mod Tasarım’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sicim, “ Mod Tasarım olarak entegre ofis çözümleri hakkında güçlü bir birikim ile “Mimari Tasarım”ın da merkezi olduk. AR-GE’ye yatırım yapıyoruz ve sektöre ilkleri kazandırıyoruz. İlk günden beri hızla büyüdük ve Mod Tasarım olarak kendi partner markalarımızı çatımız altında doğurduk. Farklı ihtiyaçlara cevap veren A+ kalitede geniş ürün yelpazemiz ile sektörümüzde uzmanlaştık ve sektörün öncü üretim  merkezlerinden biri olduk. Özellikle ofislerde kalitenin değişmez kuralı olan “Multidisipliner tasarım”lı ofislere imza attığımız için mutluyuz. Fuarda bu yıl 80’i aşkın ülkeden alım heyetleri sektörümüze ve markamıza oldukça yoğun ilgi göstermekteler. İlgiden dolayı da 2022 üretim planlamamızda mutlaka yüzde 200’ün üzerinde artış öngörüyoruz” dedi.

“AR-GE, yenilik ve mimari tasarım her zaman için önceliğimiz”

Mod Tasarım’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sicim, “Mod Tasarım, Türkiye’de bir ilk olarak pandemi ile birlikte oluşan “hibrit ofis” kavramının tasarımlara nasıl yansıdığı konusunu, çalışma alanlarında uzaktan çalışmanın uzaması ile birlikte ofiste ortak çalışmanın önemini kavradığımız gerçeği ile birlikte işbirliği halinde çalışma için ofis mimarisinde “maksimum verimlilik ve sürdürülebilirlik”  vizyonu ile Mod Tasarım’ın özgün tasarımlarını, 2022 ile birlikte çalışma ortam ve alanlarında dekorasyonda, ofis mobilyalarında ve ofis mimarisinde yaşanan tasarım çeşitliliğini, özgür ve özgün modüler ofisleri ve dikkat çeken tüm trendleri fuarda sunuyoruz. Mod Tasarım  olarak ofis mobilyaları ve çözümleri dendiğinde “mimari tasarım” dokunuşu her zaman bizim için en başta gelmekte.  22 yıldır üretimimizi her geçen yıl artırarak, ihracatımızı genişleterek, A+ kalitemiz ile dünya çapında ilgi gören ofis mobilyalarımızı bu önemli fuarımızda da ilgililerin, sektörümüzün, alım heyetlerinin ve kullanıcıların deneyimine sunuyoruz. 2022 yılında büyük çoğunluğumuz ofislerimize geri döndük, bazılarımız  ev alanlarında ofis düzenlemesi yaptık. Pandemi süreci ofis seperasyon bölmelerine olan ilgiyi artırdı. Konfor açısından bir üst seviyeye taşıyan iyileştirilmiş ofis mobilyaları, aksesuarlar ve modern ofis tasarımlarına kadar bir skalada bu süreç tüm iş yerlerine ilham verdi.  Esnek ve uyarlanabilir çalışma alanları sağlamak yeni gerçekliğimiz. Ve bunun için ofislerin geleceğini “uyarlanabilir çalışma alanları ile” daha da ileriye taşıyoruz. Ofis mobilyalarına olan talep ekonominin ve üretimin çarklarının döndüğünün ilk işaretidir, yeni ofisleri kurdukça, ofislerin renovasyon süreçlerinde Mod Tasarım olarak üretimimiz ile katkıda bulundukça markamıza ve ekonomiye olan katkımız bizleri de mutlu ediyor. Ar-ge, tasarım, mimari bakış açısı ve ilk başta malzeme kalitesi olmazsa olmazımız ve bu amaçla yatırımlarımızı sürdürerek üretime devam edeceğiz” diye konuştu.

Fonksiyonel ofis mobilyaları ile Mod Tasarım, Rubi By, Mod Panel, Ofisci ile tüm ofisler, kurumlar, kuruluşlar ve çağrı merkezleri için mobilya, seperasyon, masa, toplantı masaları, koltuk-kanepe ve depolama çözümleri ürünlerini sunuyor. Bir tasarım merkezi olarak da çözüm ortağı Dita Mimarlık ile de partner mimarlık hizmetini sunarak “Dönüştürülebilir ofis alanları”nı kuruyor.

Yazıyı Paylaş

Diğer Yazılar

360 Tur Katalog
Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart
Sohbete Başla
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?