Ofislere Kişisel Alan Yaratmanın Adresi Ofisci Markası

Ofislere Kişisel Alan Yaratmanın Adresi

Ofisci Markası…

 

 

Farklı tasarımları bir arada bulmak isteyenler için bütünleşik çözümler yaratan Ofisci markası, ofislerinizde sizlere özel kişisel alanlar yaratıyor.

Makam, yönetici, ara yönetici masa ve takımları gibi konularda çözüm ortağınız olan Ofisci markası, tasarımlarıyla ofis çalışma alanlarınıza farklı soluklar getiriyor.

Ürünlerinde kullandığı farklı seperatör çözümleri ile çalışma alanlarında akustik değerleri düzenlerken çalışanlar için konforlu bir alan oluşturuyor. Toplu çalışma alanlarında, açık ofislerde oluşan gürültü karmaşasını ortadan kaldırıyor.

Ofisci markası, ürünlerinde kullandığı yüksek, alçak ve masa arası seperatörleri tasarımlarına yerleştirilerek ofis çalışanlarının kişisel alanlarına odaklanır. Ofiste çalışan kişiler bu farklı, yenilikçi ve modern ürünleri ile daha kişisel alanlarında oldukları hissiyatını yaşarlar. Kişisel işlerin daha kolay yapılması amacı doğrultusunda üreten, üretirken tasarlayan firma; ürünlerinde gizlilik konusunu esas alır. Çalışanların kendi alanlarını oluşturması, telefon toplantılarını daha rahat yapabilmeleri ve oluşan sessiz ortamda daha odaklı çalışabilmeleri için tasarımlarını üretir.

Sadece bir formdan gitmeyen ve çeşitli ürün gamına sahip olan Ofisci; renk ve tasarım konusunda oldukça fazla olan ürünleriyle alıcılarının karşısına çıkar ve beklentilerini en iyi şekilde karşılar. İsteye göre ürün tasarımı da yapılırken kişi talepleri alınır ve istekler kısa zamanda iyi malzeme kalitesi ile karşılanır.

Ofisiniz için aradığınız tüm makam koltukları, yönetici, şef, bekleme, çalışma koltukları, bilgisayar koltukları, misafir koltukları, kanepeleri ve sandalyelere showroomumuzu ziyaret ederek ulaşabilir ya da internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.