OFİSLERDE HER ŞEY DAHA GÖRÜNÜR VE ŞEFFAF

 

OFİSLERDE HER ŞEY DAHA GÖRÜNÜR

VE ŞEFFAF

Toplu çalışma alanlarında kullanılmak için üretilen yüksek seperasyon malzemeleriyle, ofislerde şeffaflık sağlanıyor ve çalışanlar arasında gizlilik ortadan kalkıyor.

Standartların dışında her çeşit ofis bölme ihtiyaçları doğrultusunda kurulan Mod Panel markası, birçok soruna çözüm yaratıyor. Yüksek, alçak ve masa arası seperasyon sistemleri ile çoğu sorun ortadan kalkarken; çalışma ortamlarına konumlandırılan ürünler ile dekoratif açıdan da kullanım kolaylığı sağlanıyor. Böylece hem Mod Panel markası sayesinde sorunlarınız halolurken hem de görsellik açısından daha kaliteli bir çalışma alanı yaratılıyor.

Yüksek seperasyon ürünleri ile çalışma alanlarınızdaki toplantı ve seminer alanları ayrılırken, ara yönetici ya da operasyon sorumluların masaları da topluluk içinde özel alanlarda konumlandırılabiliyor. Böylece yöneticiler tüm süreçlerde konuya hakim olarak bir sorun oluştuğunda direkt müdahale edebiliyor. Ayrıca alçak seperasyon ve masa arası seperasyonlar ile çalışan kişilere özel alanlar oluşturularak çalışma alanlarında daha konforlu saatler geçirmeleri sağlanıyor. Masa arası seperasyonlarda kullanılan malzemelerin içine yerleştirilen akustik ürünler ile toplu çalışma alanlarının en büyük sorunu olan gürültü ortadan kaldırılıyor. Böylece çalışanlar daha sessiz bir alanda çalışarak gün içerisinde gürültünün verdiği olumsuz etkilerden kurtuluyor.

Seperasyon alanında farklı çalışmaları olan ve ürün gamı çok fazla olan Mod Panel markası ile tanışmak ürünlerini incelemek ve showroom ziyaretinde bulunmak için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Yazıyı Paylaş

Diğer Yazılar

360 Tur Katalog
Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart
Sohbete Başla
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?