OFİSCİ MARKASINDAN YENİ CO-WORKING MASALARI

 Ofisci markası hazır ofislerde, sessiz ortamlarda çalışmak isteyenlere paylaşımlı ofis ürünlerini tasarladı. Markanın yeni tasarımı Asel masası ile artık kurumsal ofislerde çalışmak isteyenler için ergonomik tüm özellikler mümkün hale geliyor.

Yönetici ve çoklu çalışma takımlarıyla A sınıfı hizmet veren Ofisci markası, Asel ürünü ile paylaşımlı ofis mobilyası arayanların taleplerini karşılamaya devam ediyor. Kaliteli malzeme kullanımı ile Co-working ürünlerini tasarlayan marka ergonomiyi en birinci unsur olarak kabul ederek tasarımlarını hayata geçiriyor.

Modern çalışma alanları için tasarlanan Asel ile çoklu çalışma alanlarında konforu sağlamak mümkün hale geliyor. Asel, meşe ağacı ahşap ayakları ile modern ve saygın bir görünüş sağlıyor. Ayrıca masada kullanılan ortak istasyon sistemi ile ayak karmaşası ve ofislerde sorunlardan biri olan kalabalık kablo görüntüsü ortadan kalkıyor.

Asel sizlere tam donanımlı bir masada çalışma fırsatı sunarken aynı zamanda da modern görüntüsü ile çalışırken şıklığı yakalamanıza olanak sağlıyor. Aynı zamanda tasarım anlamında da farklılıkları olan bu yeni ürün aslında bir ofiste olması gereken ihtiyaçları kendinde topluyor. Asel, seperatör kısmında bulunan yazı tahtası, mantar pano ve ulaşılabilir raflı sistemi ile fonksiyonel bir çalışma alanı sunuyor.

Farklı renk seperatör kullanımı ile ofislerinizde dinamizmi arttıran Asel hakkında bilgi almak ve bu tasarımı yerinde görmek için 2.000 m2 üzerine konumlandırılmış İstanbul Levent’te bulunan showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Yazıyı Paylaş

Diğer Yazılar

360 Tur Katalog
Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart
Sohbete Başla
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?