MULTİDİSİPLİNER VE UYARLANABİLİR TASARIMLI OFİSLER İÇİN: MOD TASARIM

Mod Tasarım, sanatı ve mekanı bir bütün olarak düşünen ve  zamansız tasarımı  hedefleyen bir tasarım merkezi olan Mod Tasarım, Ofis tasarımı ve çalışma alanı mimarisine “Multidisipliner tasarım”lı ofislerle imzasını atıyor.

Mod Tasarım Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sicim, “Tasarımdan yalnızca görsel güzellik anlaşılmasın, güzel bir tasarım demek; kullanışlı olması demek, kullanıcı dostu olması demek, dayanıklı olması demek, rahat olması demek konforlu olması demek, işlevsel olması demek. O yüzden tasarım yaparken birçok parametreyi göz önünde bulunduruyoruz ve multidisipliner çalışarak optimum sonucu bulmaya çalışıyoruz. İç mimari projelerin temelinde bunların olması gerektiğine inanıyoruz. Ofis tasarımı, demek ciddi düşünsel süreçler demek. 20 yılını ofis iç mekan tasarımı, ofis mobilya üretimi ve proje uygulamasına adamış bir firma olarak ofislerde “Multidisipliner tasarım”ı önemsiyor ve 2022 yılında da özellikle bu trende dikkat çekiyoruz” dedi.

“Mod Tasarım olarak çalışma ortamlarının sürekli değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayarak 20 yılı aşkın süredir üretimimizi her yıl Türkiye ve dünyada ismini duyuran ofisleri, şirket genel müdürlüklerini, hastaneler ve havalimanları gibi önemli noktaların ofis alanları, ortak yaşam alanları gibi en önemli alanlarını tasarlayıp, ürettiğimiz yüzlerce ofis mobilyası ile donatarak sürdürüyoruz.  Uzman ekibimiz ile birlikte işlevsel, esnek ve fikir üretmeye elverişli ofisler tasarlıyoruz” diyen Ercan Sicim, “2022 yılında da bazılarımız ofise geri döndük, bazılarımız  ev alanlarında ofis düzenlemesi yaptık. Pandemi süreci ofis seperasyon bölmelerine olan ilgiyi artırdı. Konfor açısından bir üst seviyeye taşıyan iyileştirilmiş ofis mobilyaları, aksesuarlar ve modern ofis tasarımlarına kadar bir skalada bu süreç tüm iş yerlerine ilham verdi.  Esnek ve uyarlanabilir çalışma alanları sağlamak yeni gerçekliğimiz. Ve bunun için ofislerin geleceğini “uyarlanabilir çalışma alanları ile” daha da ileriye taşıyoruz” diye konuştu.

Yazıyı Paylaş

Diğer Yazılar

360 Tur Katalog
Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart
Sohbete Başla
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?