Anasayfa » Müdür
MÜDÜR

EAGLE KOLTUK

Sizleri A sınıf kalite ile tanıştıran Eagle; konforu kalite ile harmanlar. Ayakları alüminyum yıldızdır. Kullanılan file A kalitedir. Terletme yapmaz. Döşemesi uzun yıllar, deforme olmaz ve çökme yapmaz. Baş desteği sayesinde boyun ağrısı yapmaz. Multi-tilt mekanizması sayesinde yükseklik ayarı oturuş şeklinize göre ayarlanabilir. Sabit kolçaklıdır. 32 Dns dökme sünger kullanılan koltuğumuz, uzun yıllar sorunsuzca ve deforme olmadan kullanılabilir.

LARA KOLTUK

Lara çalışırken kendinizi rahat hissetmenizi sağlar ve konforu sizlerle tanıştırır. Ergonomik yapısı ile saatlerce yapılan çalışmalarda kullanıcı da bel ve sırt ağrısı yapmaz. Mekanizmasında bel ve sırt desteği mevcuttur. Her ofiste çarpıcı bir görüntüye neden olan koltuk ergonomik şekilde tasarlandığından sağlık sorunları da yaşamazsınız. 5 tekerlekli olan bu model, aynı zamanda bel destekli ve çıkarılabilir başlıklıdır.

NEBRASKA KOLTUK

Standartların dışındaki çizgisi ve farklı formu ile modern tarzı hayatlarınıza taşıyan Nebraska; deri kullanımını en aktif şekilde kullanıcıya sunar. Kullanılan A sınıfı deri ile birlikte terletme yapmaz ve kullanıcıya konforu sağlar.

RİTA KOLTUK

Rita file kullanımı ile çalışırken terletme yapmayacak bir şekilde tasarlandı. Plastik gövde ve plastik ayaklı, arkaya yatarlı, amortisörlü ve bel ve omurga dostu bir koltuk olarak sizleri konfor ile buluşturuyor. File kumaş ile terlemeden ve filenin beli kavraması ile bel boşluğunuz tamamen dolar yük omuriliğe binmez bu sayede bel ve boyun ağrısı çekmezsiniz.

TİLLA KOLTUK

Kolay hareket etmenizi sağlayan Tilla sırt dokusu ile terleme yapmaz. Alüminyum yıldız ayaklıdır. Multitilt mekanizmalı amortisör yapısı ile yüksekliği oturuş şeklinize göre sabitlenebilir. Kolçakları yukarı ve aşağı ayarlanabilir. Rahat çalışmanız için en uygun çalışma koşullarını hazırlar. Bel destekli, ergonomik yapısı ile omurga dostudur. Sırt ve oturak kısmında terletme yapmayan air file kullanılmıştır. Boyun desteği sağlayan başlık donanımı bulunur.

VEGA KOLTUK

Rahat ve ergonomik yapısı ile rahat konforlu bir koltuktur. Özellikle uzun saatler oturarak çalışanlar için Vega kullanışlı bir üründür. Her detay mevsime uygun olarak seçildiği için uzun oturumlarda terleme kesinlikle yaşanmaz. Minder kısmının süngeri poliüretan malzemeden oluşmaktadır. Uzun süre oturum yapan kişinin vücudunda ağrılara sebebiyet vermez. İskeletinin sağlam olması uzun yıllar kullanımlarda çökme problemi yaşanmasını engellemektedir

Fiyat Teklifi Al

Ürünlerimizi ve markalarımızı daha iyi tanımak için
Bize ulaşın.


    This will close in 0 seconds

    Bize Ulaşın