Anasayfa » Misafir
MİSAFİR
DOLİ

Modern ve klasik çizgilerden uzak Doli; sert plastik koltuk gövdesi özel cam elyaf karışımlı malzemeden üretilmiştir ve insan sağlını tehdit eden hiç bir madde barındırmaz. Kaliteli ve ergonomik yapısıyla işlevsel bir yapı sunar.

LENA

Konforlu bir misafir koltuğu olan Lena, Gövde poliüretan dökme sünger, iç gövde metal karkas, ayaklar alüminyumdur. Tasarımı ile yenilikçi formunu her alanda kullanmanızı sağlar.

MİRA

Kaliteli ve ince işçiliği ile göze çarpan Mira, yönetici koltuklarında olduğu gibi misafir koltukalrında da modern, zarif ve aynı zamanda rahat çalışma alanları dizayn etmek için tasarlanmıştır. İnsan formuna uygun yapısı ile optimum konfor sağlar. Ergonomik ve kullanıcı dostudur. Ergonomik yapısı ile bel ve sırt ağrılarını engeller. Kapalı kol destekleri sayesinde omuz desteği sağlar. Minimal yapısı ile ofisinizde fazla yer kaplamaz.

NEBRASKA

Modern çizgileri ile tarzınızı daha da göstermenizi sağlayan Nebraska; misafir koltuklarında da modern tasarımı hissetmenizi sağlar. Deri kullanımını en aktif şekilde kullanıcıya sunar. Kullanılan A sınıfı deri ile birlikte terletme yapmaz ve kullanıcıya konforu sağlar.

Fiyat Teklifi Al

Ürünlerimizi ve markalarımızı daha iyi tanımak için
Bize ulaşın.


    This will close in 0 seconds

    Bize Ulaşın