Anasayfa » Makam
MAKAM
DORA

Dora, tarzı ile çalışma alanlarınıza şıklık katar yıldız ayakları ile estetik bir bütünlük oluşturur. Senkron mekanizmalı ve ergonomik yapıdadır. Bütün kol görüntüsü tam anlamıyla sizlere konforu getirir. 1. sınıf malzemeden üretilmiştir.

SEDNA

Modern tasarımı sayesinde kullanıcıya yenilik katan Sedna; kullanılan malzeme ve mekanizmaların kalitesi ile ayarlanabilir fonksiyonları, rahatlık ve dayanıklılık sağlar.

TARSUS

Uzun süreli çalışmalara uygun olarak tasarlanan Tarsus, yoğun iş temponuzda kurtarıcı birer iş arkadaşınız olabilir. Ergonomik açıdan oldukça kullanışlı olan ürün koltuk bel ve omuz bölgesini destekler. Hem estetik, hem de sağlıklıdır. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da oldukça konforlu bir oturuş sağlar.

TOKYO

Üst düzey bir kullanım kolaylığı sağlayan Tokyo; bel ya da sırt ağrısı çekenler için kurtarıcıdır. Sırt ve bel desteği sayesinde gün boyu çalışırken daha da konforlu bir alan oluşturursunuz. İleri geri hareket ettirilebildiğinden ve yükseklik ayarı yapıldığından çalışırken evinizdeki gibi rahat hissedeceksiniz.

Fiyat Teklifi Al

Ürünlerimizi ve markalarımızı daha iyi tanımak için
Bize ulaşın.


    This will close in 0 seconds

    Bize Ulaşın