Makam Masaları

ÜRÜNLERİMİZ

Black Pearl

Stil sahibi yöneticiler için kusursuz bir tasarım anlayışı ile tasarlanan Black Pearl, ofis yöneticilerine sadece bir ofis değil aynı zamanda da bir still sunar. Özgün detayları ve malzeme seçimi ile, çağdaş yönetici için temsil ifadesi ve modern bir çizgiyi bir arada sunabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Masa Tablası:  4 cm ahşap kaplama
Masa Ayakları:  4 cm doğal kaplama lazer kesim
Masa Üstü Aksesuarlar:  mevcut
Renkler:  Masa tablası Afrormosia kaplama olup, cilalıdır.

Dern Makam Masaları

Üst düzey yönetici ofislerinde vazgeçilmez bir tasarım olan Dern %100 doğal kaplama ve cilalıdır. Dokunduğunuz zaman ahşabın sıcak hissiyatı Dern ile deneyimlemeniz mümkün hale geliyor. Bir masadan daha fazlasını sizlere sunmayı amaçlayarak tasarlanan Dern; bir yöneticinin yaşam alanı olarak da nitelendirilebilir. Masa üzerinde bulunan deri kaplamanın altındaki gizli sümen ile bir yöneticinin ihtiyacı olan her şeyi karşılayabiliyor..

TEKNİK ÖZELLİKLER

Masa Tablası: 6 cm cilalı doğal ahşap
Masa Ayakları : Mat lake
Masa Üstü Aksesuarlar: mevcut

Dern 
Makam Masası

Air
Makam Masası

Air Makam Masaları

Masa tablası olarak en ince metal kullanımı olan Air, etejer ve masa birleşimi ile bütünleşik bir görüntü sergiler. Ofislerinize yeni soluk getirerek yalın ve şık bir hava katmak için tasarlanan Air, farklı ve yenilikçi formu ile tarzınızı özgün bir şekilde yansıtır. 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Masa Tablası: 12 mm metal büküm
Masa Ayakları: tabla ile yekpare
Masa Üstü Aksesuarlar: Etajer üzerinde mevcut
Renkler: Alüminyum
Barbosa Makam Masaları

Ahşap sıcaklığı ile geleneksel yapıyı yenilik ile birleştiren Barbosa ince tablası ve özel üretim masa ayakları ile yöneticilerin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla tasarlandı. Tasarımındaki sadelik ve isteğe göre konumlanan ön panel ile değişimi isteyenler için Barbosa diyebilirsiniz. Metal ve ahşabın eşsiz uyumunu Barbosa ile deneyimlemek mümkün hale geliyor. Ofis dinamizmini arttırmak için de kişiselleştirilmiş dolap, sehpa ve etejer ile ofislerinizde kullanım kolaylığı sağlıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Masa Tablası: 18 mm mdf üzeri kaplama
Masa Ayakları: metal üzeri ahşap kaplama
Masa üstü aksesuarlar: mevcut
Renkler: Maribu ceviz

Barbosa Makam 
Masası

Fiyat Teklifi Al

Ürünlerimizi ve markalarımızı daha iyi tanımak için
Bize ulaşın.


    This will close in 0 seconds

    Bize Ulaşın