Kalite Politikamız

Mod Tasarım; teknolojide öncü çizgisi ve kaliteyi esas alan bakış açısıyla oluşturduğu Kalite Yönetim Sistemi’yle ilgili ilkelerini belirlemiştir. Gerçekleştirdiği faaliyetlerde, kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sistemi’ni aşağıdaki esaslara uygun ve etkin bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Kalite

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yasal mevzuatlara uygun, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak, şirket çalışanlarına verilen eğitimlerle sistem kalite bilincini geliştirerek, daima kaliteli ürün sunmak, müşteri memnuniyetini üst düzeye ulaştırmak.

Sürekli Geliştirme ve İyileştirme

Üst yönetimin katkıları ve tüm çalışanların katılımıyla Kalite Yönetim Sistemi’mizin esaslarına uymak, sistemin sürekliliğini sağlamak ve sistemin performansını sürekli geliştirmek.

MARKALARIMIZ

Dita Mimarlık, işletmeleri dinlemekle başlar isteklerini alır ve çalışanlara yeni bir deneyim yaşatır. Çalışma disiplinlerine uygun, yenilikçi, açık ofis kavramında hem sosyalleşmeye imkan tanıyan hem de odaklanmayı sağlayan ofisler kurar.
Baştan uca ofis tasarımını benimseyen ofisci, makam koltukları, yönetici, şef, bekleme, çalışma koltukları, bilgisayar koltukları, misafir koltukları, kanepeleri ve sandalyeler ile yaşam alanlarınızı tasarlıyor.
Rubi by, çağrı merkezlerinde verimliliği artırmak için yeniliklerine devam etmektedir. Rubi by çağrı merkezlerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler getirmesi ile kendi alanında öncü marka olmuştur. Örneğin, çağrı merkezleri için tasarlanan ses yutucu ürünler sayesinde, çağrı merkezindeki ses karışması sorunu önemli ölçüde ortadan kalkmıştır. Akustik ses sistemi ve tekstil hava kanalı gibi çözümler, Rubi by Mod Tasarım’ın bünyesinde sağladığı çözümlerdir.
Seperasyon Sistemleri patentli özel ürünleriile açık ofislerin her çeşit bölme ihtiyacını karşılamak için kuruldu. Çoklu çalışma ortamlarında, çalışan sayısı kaç olursa olsun kişiye özel alanlar yaratmak Seperasyon Sistemleri’nin işi. Zemin ile tavan arası, departmanlar arası veya masalar arasında ihtiyaç duyulan her kategori ve ölçüde bölme ihtiyacını Seperasyon Sistemleri karşılıyor.
360 Tur Katalog
Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart
Sohbete Başla
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?