Anasayfa » Production

ÜRETİM

Her zaman tüketicinin talebini doğru karşılayan ve projelerini ihtiyaçlar doğrultusunda kullanıcı ile buluşturan profesyonel ekibimiz ile hem üretiyor hem de tasarlıyoruz.

Mod Tasarım İstanbul’da 5.500 m2lik üretim tesisinde 60 çalışanı ile ofis mobilyaları üretiyor. Sadece ofis mobilyaları olarak değil, bir ofis için gerekli olacak tüm kalemleri de içerisinde barındıran Mod Tasarım, A sınıfı malzeme kullanımı ile müşteri memnuniyetini esas alıyor. Son teknoloji makina kullanımı ile de yenilikçi yaklaşımını göz önüne seriyor.

Mod Tasarım deneyimli kadrosu ve profesyonel üretim ekibi ile kurulduğu günden beri 142.000 çalışan için 2.000+ nitelikli ofis kurdu.

MOD PANEL
With its durable and stylish products, Mod Panel provides separation between high, low and table. It produces modern, high quality designs with a human focus by adding quality to the offices with the products it develops.

DİTA MİMARLIK
We start with creating your project in line with the demands in line with the working style and we do 3D studies in accordance with the trends.

RUBI BY
We produce innovative designs that will increase efficiency by providing services in line with call center dynamics and needs.

OFİSCİ
Adopting the end-to-end office design, the office designs your living spaces with office chairs, executive, chief, waiting, working chairs, computer chairs, guest chairs, sofas and chairs.

Fiyat Teklifi Al

To get to know our products and brands better
Contact us.


    This will close in 0 seconds

    Bize Ulaşın