Mimaride Doğru Çözüm

 

 

Dita Architecture, which creates aesthetic environments in terms of design and workmanship; Dita Architecture, which has made a name for itself in the sector with its presence in office architectural projects, meets the expectations of the people working in the working areas and dissipates the boring and gloomy atmosphere of the office environment, where most of the day is spent, by dissipating the traditional takes the office architecture line to the next level.
Dita Architecture, which thinks that office design cannot be done only by purchasing furniture and lighting, and proceeds with this thought; It aims to solve the processes that need to be calculated such as ventilation, lighting and acoustics with its auxiliary brands. While starting its adventure with the motto of design from end to end in accordance with the needs, it also never strays away from functionality and design.
Dita Architecture, which starts with listening to the businesses and takes their requests and gives the employees an experience; Then, it determines your needs by performing a needs analysis. It dreams in line with the demands and experiences the adventure and makes a concept study in accordance with the wishes of the clients. Afterwards, it starts to implement its designs with its experienced staff by making project studies with a draft cost and starting with a real budget.

OFİS SÜRECİ
Mod Tasarım firması olarak ofis süreci ile ilgili başlayan noktalarda kişiler sadece ofis mobilyasına, çalışma koltuğuna odaklanarak, mekanla ilgili istekleri eksik bırakıyorlardı.

ÇAĞRI MERKEZİ
Firmaların ofislerini, çalışma alanlarını, çağrı merkezlerini kurarken ya da büyüme planlarında nasıl yapacağız? Biz mi yapsak? Deneyiminden başlıyor ilk hatalı süreçten sonra bir daha bu deneyimi yaşamak istemiyorlar ve bize geliyorlar. Dita Mimarlık ta aslında öncelikle sizi dinliyoruz.

PLANLAMA
Dita Mimarlık olarak, sürece ilk kez başlayan hangi noktadan başlayacağını
bilmeyen, büyüme isteği olan birçok firmaya dokunmaya devam ediyoruz. Mühendislik olarak planlama yapılan süreç sonrası mimari süreçlere dokunuyoruz.

PROJELERİMİZ

ERİŞİM MÜŞTERİ HİZMETLERİ

600 kişiye çalışma imkanı sağlayan Erişim Müşteri Hizmetleri Eskişehir merkezi projelendirildi ve hızlı bir şekilde anahtar teslim olarak teslim edildi. Böylece çağrı merkezlerinin yoğun temposu çalışan odaklı tasarım anlayışı ile faaliyete geçti.

Konum
Eskişehir

İnşaat Alanı

YÖNDER OKULLARI

Yönder eğitim kurumları Maltepe kampüsünde yapılan çalışma ile koridorlar, yemekhane, yönetici odaları gibi alanlar ekibimiz tarafından projelendirilmiş ve uygulanmıştır.
Konum
İstanbul
İnşaat Alanı

Yönder
Okulları

Comdata
Türkiye

COMDATA TÜRKİYE

Comdata firmasının Türkiye’de ki ofisi için konsept proje çalışmaları yapıldı. 2006 yılında projesi ve uygulaması yapılan projeden memnun kalan Comdata yeni dönem çalışması içinde çalışma için bizi tercih etti.

Konum
İstanbul
İnşaat Alanı

GUINEA CONAKRY HAVALİMANI

Conakry havalimanı için VIP salonlarında bir revizyon isteği için bize ulaştılar. Alanı giriş bölümünden ele alarak dinlenme alanları, sosyalleşme alanı, tekil alanlar olarak bölümleyerek isteklerine cevap verdiğimiz ve keyifli bir proje oluşturuldu.

Konum
Guinea
İnşaat Alanı

Guinea
Conakry Havalimanı
Yeni Nesil
Çağrı Merkezi
YENİ NESİL ÇAĞRI MERKEZİ

Çağrı merkezinde olması gereken çalışmaların havalandırma, aydınlatma, yaşam alanları, ortak alanlar gibi birçok unsurun bulundurulduğu keyif unsurlarının konumlandırıldığı bir projedir.

Konum
Ege Bölgesi
İnşaat Alanı
10000 m2

SELSİL

Selsil markasının 5. Genel merkezleri Mod Tasarım tarafından partner markaları ile birlikte projelendirildi.  Özgün ve yenilikçi tasarımlar önce çalışan konforu mantığı ile tasarlandı.

Konum
İstanbul
İnşaat Alanı

SELSİL
Ofiste Her Şey
Ofiste Her Şey

Ofise dair her şeyi içerisinde barındıran Ofiste Her Şey, İstanbul Levent’te konumlandırıldı. İki katlı ve 2000 m2… projenin mekanikten 3D çizimine kadar her alanında projelendirme işlerini Mod Tasarım yaptı.

 

Konum
İstanbul
İnşaat Alanı
2000 m2

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

Birçok çalışanı ile faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde her alanda projeleri değerlendirip tasarımlarımız ile alanı inovatif bir düşünce bile buluşturduk. A sınıfı kaliteyi önemseyerek tasarlanan her bir detay çalışanların konforlu ve keyifli çalışacağı alanlar oldu.

Konum
İstanbul
İnşaat Alanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

Fiyat Teklifi Al

Ürünlerimizi ve markalarımızı daha iyi tanımak için
Bize ulaşın.


    This will close in 0 seconds

    Bize Ulaşın