Müşteri deneyimleri

Yönder Okulları

Diba Eğitimi Kurumları olarak Yönder Maltepe lokasyonunu 2006 yılında hizmete açtık. Yeni planladığımız ve birçok aşamasında özel önem verdiğimiz okulumuzun sınıf ve ortak alanlarında akustik konusunda ne tür problemler yaşayacağımızı açıkçası biliyorduk. Bu konuda hem mimar arkadaşlarımızın hem de bizlerin araştırmaları bu denli zor bir konuda özellikle insan sesine ait gürültüyü önlemede bizleri Mod Tasarım’a ulaştırdı. Genel vizyonumuz, gürültü önleme ve doğru sınıf içi dinamiği ve ortak alan verimliliği konularını konuştuk, ifade ettik. Bu konuda kendi ürün skalalarını ve insan sesi çözümlemelerini bize anlattılar, ikna olduk. Tübitak ta yapılan testler, bu testin görüntüleri, alınan birçok test sertifikası ve insan sesi yutumundaki C segmentinden A ya kadarki tüm kadameler de ürün yelpazeleri bizi tatmin etti. Hemen bir demo yapıldı. Demoda sınıf uygulamasında gördük ki bir öğretmenin sınıf hakimiyeti, iletişim kesintisizliği,sınıf içi akustik kavramların doğruluğu sağlanmış. Bu konuda sınıf içi uygulamalar başta olmak üzere tüm ortak alanlarda da bu uygulamanın yapılması kararını aldık. Hatta yemekhanemizde daha da özel bir çalışmaya imza atılarak görsel şölenle birlikte insan sesiyle birlikte mekanik ses yansımaların da önüne geçilmiş. Kurumum başta olma üzere ben ve tüm çalışma arkadaşlarım bu uygulamanın sağladığı konforla ifade etmeliyiz ki gerçekten müthiş bir çalışma olmuş oldu;bunun için çok teşekkür ederiz. Uzun yıllar bu konuda sizlerin bize desteğiniz olduğu gibi bizler de sizlere referans konusunda destek vermekten mutluluk duyarız. Teşekkürlerimizle.

Şenel ERDOĞAN

Yönder Okulları
Maltepe Kampüsü Okul Müdürü

SINAV KOLEJİ PROJESİ

YURT PROJESİ

ZEMBEREK PROJESİ

112 ACİL PROJESİ

Erişim Müşteri Hizmetleri

2016 yılının sonlarına doğru İstanbul’daki hizmet binamızın yenilenmesi süreci başladı. Çağrı Merkezi’nin farklı dinamikleri vardır. Bu dinamikleri bilerek tasarım yapılması çok önemliydi bizim için. Çalışanların konforunu ön planda tutan, birbirleri ile iletişim kolaylığı sağlayan ve ferah bir ofis ortamı oluşturmak istiyorduk. Özellikle çağrı merkezleri için sıklıkla kullanılan standart mobilya yapılarının dışına çıkmak, daha modern ve özgür hissettiren bir yapı hayal ediyorduk.
Çağrı Merkezi mobilyaları konusunda uzmanlaşmış olan MOD Tasarım ile bu süreçte çalışmaya başladık, bu deneyimimizde bize çok yardımcı oldular. Özellikle mimari ekiple günlerce farklı planlar ve modeller üzerinde çalıştık. Sonuçta içimize sinen bir yapı ortaya çıktı. Eskişehir’de yeni bir hizmet binasına taşınma durumumuz ortaya çıktığında da aynı tasarımı yeni binamızda da uygulamak istedik. Tabii burada sadece tasarım değil binanın tadilat anlamında da elden geçirilmesi sürecinde MOD ekibi ile birlikte çalıştık.

Rengin AĞILÖNÜ

Erişim Müşteri Hizmetleri A.Ş.
Genel Müdürü

Fiyat Teklifi Al

Ürünlerimizi ve markalarımızı daha iyi tanımak için
Bize ulaşın.


    This will close in 0 seconds

    Bize Ulaşın