ÇAĞRI MERKEZLERİNDE MİMARİ ESTETİK NASIL OLMALI?

Konforlu bir çalışma alanı için gereken her şey mimari estetik noktalarına değinerek maksimum seviyeye ulaşır. Tüm ergonomik süreçlerin birleşmesi ile beraber verimli çalışma alanları sağlanmaya çalışılırken aynı zamanda da çalışan sağlığı her zaman düşünülmesi gerekmektedir.

Çoklu çalışma alanlarında, çağrı merkezlerinde aslında insan sirkülasyonunun olduğu her alanda maksimum verim için tüm koşulların standartlara uygun olması gerekmektedir.

Hijyenik bir çalışma ortamında çalışan kişiler sağlıklı ve konforlu bir çalışma alanı sunmak için dikkat edilmesi gereken hususlar vardı. Halı kullanımında anti bakteriyel ürün kullanımı, havalandırmada temiz hava kanalı kullanımı en önemli faktörlerden biridir.

İklimlendirme koşullarına uygun olarak tasarlanan ofislerde sağlıklı çalışanlar ile daha fazla verimli çalışmalar sağlanır. Çalışan memnuniyeti markayı her zaman etkilerken aynı zamanda da kişi sağlığına önem veren bir marka olarak çözümler üretilebilir.

Ofislerde kullanılan akustik ürünler ile çalışan sağlığına dikkat edilirken ortamdaki gürültü ve yankı engellenir. Böylece çağrı merkezi gibi gürültünün ve yankının çok fazla olduğu alanlarda çalışan memnuniyeti her zaman korunurken iletişimin daha verimli olması amaçlanır.

Çalışanların ergonomik bir çalışma koltuğunda oturarak işlerini yapması verimi arttırırken masa ve çalışma koltuğunun işlevselliği konforu arttırır.

Sadece çalışma alanında değil mola alanında da her konuda oluşan özverili yaklaşım çalışan memnuniyeti sağlar. Dinlenme ve mola salonlarında uygulanacak her türlü hijyen koşulları, sessizlik ve yeterli havalandırma kullanımı çalışanın deşarj olması konusunda olumlu sonuçlar doğururken aynı zamanda da çalışan memnuniyetinde %100 artma ortaya çıkartır.

RUBI BY

Seyrantepe Huzur Mahallesi Çamlıklar Caddesi, No:1, 34396

Kağıthane / İstanbul

0212 549 61 10/ www.rubiby.com

Yazıyı Paylaş

Diğer Yazılar

360 Tur Katalog
Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart
Sohbete Başla
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?