ÇAĞRI MERKEZİ KOLTUKLARIYLA DURUŞ SAĞLIĞI KORUNUYOR

Çağrı merkezlerinde çalışanların sağlığını düşünen markamız, uzun süreli çalışma saatlerinde oturduğumuz koltukların önemine dikkat çekerek oturuş bozukluklarında sorunları ortadan kaldırıyor.

Çağrı merkezleri uzun süreli ve tempolu çalışma alanlarından biri olurken rahat ve uzun süreli bir çalışma, verimli bir iş için oturulan koltuk en önemli faktörlerden biridir. Çağrı merkezleri koltuklarında ise insan sağlığı için dikkat edilmesi gereken birçok konu vardır. Çağrı merkezi koltuklarında; koltuk yüksekliği, omuz ve sırt desteği oturma kısmının çok sert ya da çok yumuşak olmaması ve bunların yanında koltuk kollarının yüksekliği ve derinliği önemli bir rol oynar.

Rahat bir oturuşun en önemli olduğu çağrı merkezi çalışma alanlarında normal ve standart bir kullanımı yapmak yerine bahsedilen bu hususlara dikkat edilmesi gerekir. Farklı tarz ve uygun şıklıkta olan tasarımlarımızla çağrı merkezinde de kullanılabilecek vücuda uygun, rahat bir çalışma sunarken aynı zamanda da görsel olarak çalışma alanlarınıza yenilikler katıyoruz.

Çağrı merkezi mobilyalarımızı tasarlarken çağrı merkezi koltuklarını en önemli ürünler olarak görüyor ve yenilikçiliği motto edinerek koltuk tasarımlarımızda özgün çalışmalar yapıyoruz. Ürünlerimizde ayarlama seçenekleri ve zengin amortisörlü yapısıyla ağırlıklara karşı direnişli ve 360 derece dönme özelliği ile çalışanların özgürce hareket etmesini sağlıyoruz.

Çağrı merkezlerinde kullanılabilecek ofis tasarımını ve vücut yapısına uygun modellerimizi internet sitemizden inceleyebilir ve kolaylıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazıyı Paylaş

Diğer Yazılar

360 Tur Katalog
Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart
Sohbete Başla
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?