BAŞTAN UCA TASARIMLARDA ‘RUBI BY’ ÇAĞRI MERKEZİ MOBİLYALARI

Çağrı Merkezi mobilyaları denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan Rubi By; zengin ürün gamı ile çağrı merkezlerine baştan uca çözümler üretiyor.

Rubi by markası, çok uzun zamanların geçtiği çağrı merkezi ofislerine bütünleşik çözümler üretirken tasarımı da es geçmiyor. Her bir ürününde üzerine düşünülen, tasarımsal hedefleri çok fazla olan ürünler üretirken aynı zamanda da çalışanların dikkatini dağıtmayacak ve daha çok verimli çalışma sağlanacak alanlar oluşturuyor. Bir çağrı merkezinin en baştaki ihiyaçlarından ve ilk sürecinden en sonuna kadar yanında olan Rubi By, önce müşteriyi anlayıp sonra müşterinin istekleri doğrultusunda tasarımlarıyla alıcıyı buluşturuyor. Her bir ürününde konfora yer verirken aynı zamanda da yaşayan ofisler ile yaşam alanlarına dokunuşlar yapıyor.

Yaratıcı fikirleri ve özgün tasarımlarıyla üretmeyi hedefleyen marka tarz ve uygun şıklıkta markanızın hedefleri doğrultusunda ilerliyor. Rahat ve uzun süreli bir çalışma için her bir kalemi düşünürken aynı zamanda da çalışanın sağlığını göz ardı etmiyor. Kullanılan her bir ürününde ergonomikliğe önem vererek insan iskelet sistemine uygun tasarlanmış ürünlerini açığa çıkartıyor. Masa ve koltuklarında uygun ve rahat bir çalışma sunarken görsel olarak da çalışma alanlarınızı yenilikçi ve özgün ürünlerle tasarlıyor.

Her bir evrede çağrı merkezlerinin yanında olan ve istekleri doğrultusunda tasarımlarını ilerleten marka; bir çağrı merkezinde baştan uca kadar olan tüm noktalara dokunuyor ve tasarımlarıyla çağrı merkezleri alanlarını güzelleştiriyor.

Marka hakkında bilgi almak ve geniş ürün yelpazesini görmek için Deneyim Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. 

 

Yazıyı Paylaş

Diğer Yazılar

360 Tur Katalog
Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart
Sohbete Başla
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?