Dita Mimarlık Avantaj Bülten

 

 

Ofis Projelerinizde

Avantajlı Fiyatları ile Dita Mimarlık

 

Ofisler için iç mimari projeleriyle çalışma alanlarınıza yenilikler katan Dita Mimarlık, sizlere sabit fiyat garantisiyle %20 indirim fırsatı sunuyor.

A sınıfı malzeme kullanımı ile uzun yıllardır ofislere bütünleşik çözümler üreten Dita Mimarlık; %20 indirim fırsatı ile 3 ay sabit fiyat garantisi veriyor.

20 Mart itibari ile yenilenecek fiyatlara takılmadan aynı fiyat garantisi ile yenilikçi çözümler üreten marka; farklı tasarımları ile markanızın kimliğini daha da kolay yansıtmanızı sağlıyor.

Dita Mimarlık; projelerinde ofislerde sıkıcı ve soğuk havadan uzaklaşarak daha dinamik çalışmayı sağlayarak yaptığı tasarımları ile her zaman yenilikçi yaklaşımlarda bulunuyor. Görselliği hiçbir zaman kaybetmeden en şık tasarımları hayata geçirirken aynı zamanda da kaliteli ürün kullanımından vazgeçmiyor.

Proje bazlı çalışmalarını hayata geçirirken işbirlikçi markaları ile bir ofis için hareketli mobilya ve tüm iç mimari için her kalemi sağlayan ve sizleri sizden daha çok düşünen marka; talepleriniz doğrultusunda sizlere gerekli cevapları vererek çözümler üretiyor.

İşletmenin isteklerini dinlemekle başlayan süreç ticari faaliyetlere uygun tasarımlar ile marka tasarımlarını kimliğinize uygun olarak üretiyor. Böylece marka çalışanları daha dinamik ve geleneksel ofis mantığından uzak olarak çalışmalarına devam edebiliyor.

Sizlerde Dita Mimarlık ile tanışmak projelerinizi değerlendirme ve evlerinizden fazla vakit geçirdiğiniz ofislerinizde yeniliği tatmak için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca diğer işbirlikçi markaları ile beraber faaliyete geçirdiği Levent’te bulunan 2.000 m2’lik showroomunda deneyimli ekibi ile tanışabilir daha önceki yapılan projelerini inceleyebilirsiniz.

 

Yazıyı Paylaş

Diğer Yazılar

360 Tur Katalog
Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart
Sohbete Başla
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?